Tragiczny wypadek w Tychach. Nie żyje motocyklista

Wypadek motocyklisty w tychach

Redakcja

8 kwietnia 2024

Tyscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Katowickiej w rejonie zjazdu z trasy DK-86. Pomimo natychmiastowej pomocy świadków oraz ratowników medycznych, życia mężczyzny nie udało się uratować. 

W sobotę 6 kwietnia około godziny 12:25 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty, do którego doszło w rejonie zjazdu z trasy DK-86 na ulicę Katowicką w Tychach. 

Według wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący motocyklem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po utracie panowania nad kierowanym pojazdem uderzył w bariery energochłonne. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przez świadków zdarzenia, a następnie przez ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce, życia 43-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku jest przedmiotem postępowania prowadzonego przez mundurowych z tyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

powiązane artykuły:

Wypadek w żorach
Lokalne 15 marca 2024

Choć sezon motocyklowy oficjalnie jeszcze się nie rozpoczął, to wielu miłośników jednośla

Wypadek smiertelny motocyklisty
Lokalne 21 marca 2024

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Lgocie Małej (pow. częstochowski). W wyniku odnie

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.5µg/m3