To już pewne! Reprezentacja wraca na Stadion Śląski

Csm csm IMG 20200623 105629 079670748c 1 9899af23b2 4

Redakcja

19 stycznia, 2022

Reprezentacja Polski w piłce nożnej wraca na Stadion Śląski! Biało-Czerwoni zagrają w Chorzowie pod koniec marca.

Polska w marcu rozpoczyna walkę w barażach o mundial. Pierwszy mecz nasza reprezentacja rozegra w Moskwie, a naszym rywalem będzie Rosja. W przypadku wygranej, drugie spotkanie zostanie rozegrane w Polsce z rywalem z pary Szwecja-Czechy. Jeżeli przegramy, to i tak 29 marca nasza drużyna zagra mecz, tylko że towarzyski. 

Stadion Narodowy w Warszawie to teraz placówka medyczna. Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądała za dwa miesiące. Dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza szukał drugiego obiektu. Najpierw mówiło się o stadionie w Gdańsku, ale w czwartek, 13 stycznia, prezes PZPN przyjechał na Górny Śląsk. Wizytował w asyście Jana Widery Stadion Śląski. - Wizyta była okazją do zaprezentowania Stadionu Śląskiego  oraz do rozmów o infrastrukturze obiektu, jego możliwościach i przyszłej współpracy z PZPNem! - informował w ubiegłym tygodniu Stadion Śląski.

Jeśli biało-czerwoni poradzą sobie z tym rywalem, to w decydującym meczu o awans na mundial zmierzą się ze Szwecją lub Czechami. To spotkanie zostanie rozegrane 29 marca na Stadionie Śląskim. Jeśli natomiast Polacy nie pokonają Rosji, zmierzą się w Chorzowie w meczu towarzyskim z przegranym barażu Szwecja – Czechy - informuje PZPN.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3