W zamrażalniku przechowywał kilka działek białego proszku

61 745282

Katarzyna Kulyk

16 lutego, 2023

Funkcjonariusze Policji Wydziału Prewencji zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Tarnowskich Gór. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w więzieniu, odpowie za posiadanie narkotyków, które trzymał w zamrażalce.

W środę 15 lutego w godzinach popołudniowych funkcjonariusze policji z wydziału Prewencji tarnogórskiej komendy przyjechali do domu poszukiwanego mężczyzny, po czym przedstawili mu sprawę z jaką się do niego zwracają.

Jak się okazuje 40-latek był poszukiwany i powinien trafić do aresztu. Zatrzymany pogodzony z sytuacją, poprosił o możliwość zabrania ze sobą kilku niezbędnych rzeczy. W tym czasie policjanci zauważyli na pewnym urządzeniu kuchennym rozsypany biały proszek. Po wymianie zdań z 40-latkiem, mężczyzna przyznał się, że jest to amfetamina. Jak się okazało był w posiadaniu kilku działek białego proszku, które trzymał w swojej zamrażalce.

- Na miejsce przybył także przewodnik psa służbowego wraz ze swoim wyspecjalizowanym w szukaniu zapachów narkotyków psem. W domu nie znaleziono już więcej niedozwolonych substancji. - informuje policja

Zatrzymany 40-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za które grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie pozostaje w areszcie.

powiązane artykuły:

58 729952 g 2
Lokalne 23 października, 2022

Policja zatrzymała 22-letnią siemianowiczankę, u której w mieszkaniu mundurowi znaleźli 45 woreczków

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.3µg/m3 PM2.5: 20.1µg/m3