Szyndzielnia w obiektywie. Weź udział w konkursie fotograficznym

IMG 3224 kopia

Redakcja

8 października, 2022

Kolej Linowa Szyndzielnia wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Beskidy zaprasza na wędrówki w piękne Beskidy, tym razem z aparatem fotograficznym.

Babie lato, czyli złota polska jesień przed nami. Barwy tej pory roku są urokliwe i niepowtarzalne. Organizatorzy tak zachęcają wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym: 

Szyndzielnia w obiektywieWarto zatrzymać piękne widoki w kadrze – słońce, ciepło, piękne krajobrazy oraz niespotykaną paletę barw, którą o tej porze roku można zobaczyć nie tylko w ogrodzie, parku ale również w górach

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych, którzy mają wprawne oko i zacięcie do fotografii. 
Liczy się jakość zdjęć, pomysłowość, oryginalność oraz obecność przynajmniej jednego z  wymienionych obiektów: 
- gondola Kolei Linowej, 
- dolna lub górna stacja kolei, 
- wieża widokowa,
- ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni.

Dla laureatów konkursu organizatorzy będzie wiele cennych i atrakcyjnych nagród, m.in. weekend dla dwóch osób w Hotelu Dębowiec, vouchery na bezpłatne przejazdy Koleją Linową Szyndzielnia, zestawy upominkowe oraz inne cenne nagrody przygotowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Beskidy.

Aby wygrać i odebrać nagrodę, trzeba– w terminie od 8 października do 13 listopada br. - zrobić i wysłać zdjęcie. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres mailowy konkurs@ziad.bielsko.pl do 13 listopada 2022 r.
Zdjęcia należy przesłać w formacie jpg. Zgłoszenie musi zawierać dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora zdjęć).
 

Źródło: UM Bielsko-Biała

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.3µg/m3 PM2.5: 14.0µg/m3