Świętochłowice: przerwała milczenie... jej oprawca odpowie za znęcanie [Wideo]

60 617273

Redakcja

5 czerwca 2020

Za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką odpowie 24-letni mieszkaniec Świętochłowic. W środę domowy oprawca został zatrzymany przez świętochłowickich dzielnicowych.

W środę dzielnicowi miejscowej komendy w trakcie obchodu rejonu służbowego poszli na kontrolę do jednej z rodzin na terenie miasta. Tam w trakcie czynności służbowych, mundurowi zauważyli u lokatorki mieszkania zasinienie wokół oka. W rozmowie z policjantami kobieta postanowiła przerwać milczenie. Poinformowała mundurowych, że jej partner od blisko roku znęca się nad nią fizycznie i psychicznie, a dzień wcześniej po raz kolejny poszarpał ją i uderzył.

Domowy oprawca, zaskoczony takim obrotem sprawy został zatrzymany przez stróżów prawa. 24-letni świętochłowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką.

Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora agresor został objęty policyjnym dozorem, połączonym z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nakazem opuszczenia wspólnego mieszkania. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

foto/wideo: KMP Świętochłowice

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.2µg/m3 PM2.5: 12.2µg/m3