Świętochłowice: poszukiwana ukryła się przed policjantami... pod łóżkiem

Pexels curtis adams 3958960

Redakcja

3 listopada, 2022

24-latka od kilku miesięcy ukrywała się przed organami ścigania. Była poszukiwana za liczne oszustwa. Wydało ją... zakłócanie spokoju. Sąsiedzi wezwali organy ścigania do rzekomej libacji alkoholowej.

Dyżurny świętochłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o rzekomej "libacji" alkoholowej w jednym z mieszkań w Śródmieściu, w którym miały przebywać dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że w mieszkaniu panuje cisza, a trójka dzieci jest pod opieką trzeźwej, dorosłej opiekunki. W trakcie jej legitymowania mundurowi zauważyli wystające spod piętrowego łóżka nogi.

Okazało się, że pod łóżkiem schowała się kobieta, zasłonięta dodatkowo torbami i ubraniami. Nieprzypadkowo się ukryła - była poszukiwana do dobycia kary za popełnione przez nią oszustwa. W systemach policyjnych widniały nakazy z kilku prokuratur w Polsce. Poszukiwana świętochłowiczanka została zatrzymana, a następnie przewieziona do komendy. Trafiła do policyjnej celi. Teraz zostaną z nią przeprowadzone zaległe czynności procesowe.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.5µg/m3 PM2.5: 7.9µg/m3