Świętochłowice: 42-latka raniła nożem swojego partnera

60 616713

Redakcja

2 czerwca 2020

Dozór policji, połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, zastosował prokurator wobec agresywnej 42-latki.

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali zgłaszającą i jej partnera. Mężczyzna miał rany cięte na przedramieniu oraz klatce piersiowej. Na początku twierdził, że został napadnięty, jednak szybko na jaw wyszedł prawdziwy przebieg wydarzeń. Okazało się bowiem, że to jego 42-letnia partnerka w trakcie awantury z pokrzywdzonym zadała mu rany kuchennym nożem. Stróże prawa niezwłocznie udzielili pokrzywdzonemu pomocy medycznej.

Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 39-latka do szpitala celem dalszych badań. Stróże prawa zatrzymali partnerkę mężczyzny i przewieźli do miejscowej komendy. Od kobiety czuć było woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 42-latka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzonym. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata. O dalszym losie agresorki zdecyduje wkrótce sąd.

foto: KMP Świętochłowice

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.4µg/m3 PM2.5: 10.7µg/m3