Super Mikołaje w super samochodach rozdawali słodycze i zbierali datki na dom dziecka [WIDEO]

IMG 20221204 140747

Redakcja

5 grudnia 2022

W pierwszą niedzielę grudnia w trzech śląskich miastach pojawił się Orszak Świętego Mikołaja w sportowych samochodach. Nie brakowało prezentów oraz zabawy.

Super Mikołaje w superbrykach: 


Mikołaje zaprezentowali swoje najlepsze renifery... te mechaniczne. Zamiast Rudolfa przez Bytom, Rudę Śląską i Katowice przejechały PORSHE 911 TURBO S, PORSCHE 911 Carrera, McLaren, Corvetta, BMW i wiele innych.

W każdym z tych miast Mikołaje zatrzymali się, żeby rozdać dzieciom słodycze. Przy okazji najmłodsi wraz z rodzicami mogli zobaczyć z bliska super samochody! Mikołaje zbierali również pieniądze na dom dziecka.

To już kolejna taka inicjatywa. W rolę Mikołajów wcielili się zaprzyjaźnieni ze sobą przedsiębiorcy, a inicjatorem był Dominik Wieczorek - Prezes Grupy Dominopack. Każdy z nich interesuje się motoryzacją, dlatego w ten sposób chcieli podzielić się swoją pasją, a przy okazji obdarować dzieciaki słodkimi prezentami.

- Wraz z moimi przyjaciółmi robimy to, żeby narysować na twarzach dzieci uśmiechy - mówi Dominik Wieczorek. - Chcemy pokazywać radość. Rozdajemy słodycze i dobrze się bawimy - dodaje. 

W Bytomiu, Rudzie Śląskiej i Katowicach "super orszak" Mikołaj wzbudził niemałe zainteresowanie. Słodycze znikały bardzo szybko, ale równie szybko wypełniała się puszka na pieniądze dla domu dziecka. 

IMG 20221204 140706

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.9µg/m3 PM2.5: 5.2µg/m3