Sprawdź komplet wyników z Klasy A w naszym województwie

Pilka nozna ligi nizsze

Redakcja

24 sierpnia 2020

Za nami kolejny weekend w niższych ligach regionalnych. Poniżej prezentujemy komplet wyników spotkań w Klasach A z naszego województwa.

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

KS Bystra 1-4 Rotuz Bronów
Sokół Hecznarowice 0-1 GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Centrum Ligota
Soła Kobiernice    2-2 Orzeł Kozy
KS Międzyrzecze    0-2 Zapora Wapienica
Wilamowiczanka Wilamowice 7-0 Sokół Buczkowice

Klasa A 2020/2021, grupa: Bytom

Rozbark Bytom - PAUZA    
LKS Żyglin 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Rodło Górniki 4-2 Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Bobrowniki 1-4 Iskra Połomia
Piast Ożarowice    3-2 Sokół Zbrosławice
Unia Świerklaniec 3-0 Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice 1-1 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Nakło Śląskie 3-4 Nitron Krupski Młyn

Klasa A 2020/2021, grupa: Częstochowa I

Płomień Czarny Las 2-2 Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy 1-5 Oksza Łobodno
Ajaks Częstochowa 3-1 Orlik Blachownia
Grom Miedźno 1-5 Biała Gwiazda Krasice
Sokół Wręczyca Wielka 0-9 Victoria Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa 3-1 Kmicic Kruszyna
Błękitni Libidza 5-1 Sparta Nowa Wieś

Klasa A 2020/2021, grupa: Częstochowa II

Orkan Rzerzęczyce 0-4 Unia Masłońskie
Start Soborzyce 5-2 GKS Koziegłowy
Czarni Starcza 3-0 Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara 5-2 LZS Mrzygłód
Pilica Koniecpol - PAUZA    
LKS Kamienica Polska 3-1 Lot Konopiska
Jura Niegowa 4-1 KS Złoty Potok

Klasa A Vitasport 2020/2021, grupa: Katowice

Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-2 Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów 1-2 Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice 2-1 UKS Szopienice
Strażak Mikołów 0-1 Jastrząb Bielszowice
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Józefka Chorzów
Kolejarz 24 Katowice 1-4 Ruch II Chorzów
Grunwald Ruda Śląska - PAUZA

Klasa A 2020/2021, grupa: Lubliniec

LKS Sieraków Śląski 3-0 Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - KS Gwoździany - odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Babienica/Psary - Płomień Przystajń - odwołany
Mechanik Kochcice 2-0 Sparta Tworóg
Huragan Jezioro 3-1 Liswarta Lisów
Warta Kamieńskie Młyny 9-0 Victoria Strzebiń
Pokój Sadów 4-1 Orzeł Pawonków

Klasa A 2020/2021, grupa: Racibórz

Zgoda Zawada Książęca 1-4 Przyszłość Rogów
Start Pietrowice Wielkie 0-1 Odra Nieboczowy
LKS Raszczyce 4-0 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 0-9 KS Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie 0-2 Buk Rudy Wielkie
Naprzód Syrynia 2-9 Naprzód Czyżowice
LKS Pawłów 1-1 LKS Studzienna
Płomień Kobyla 3-0 KS Kornowac

Klasa A Football Center, grupa: Rybnik

Górnik Radlin 2-2 MKS Żory
TKKF Zuch Orzepowice 2-6 Polonia Niewiadom
TKKF Jedność Grabownia 0-2 Orzeł Jankowice
Wicher Wilchwy 1-3 Naprzód Rydułtowy
Start Mszana 0-1 Płomień Ochojec
Borowik Szczejkowice 2-0 LKS Baranowice
LKS II Bełk 2-5 Górnik Boguszowice
KS Kleszczów 1-4 Jedność Jejkowice

Klasa A, grupa: Skoczów I

GKS Kaczyce - PAUZA
KS Nierodzim 0-6 CKS Piast Cieszyn
Olza Pogwizdów 2-4 Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec 3-1 LKS Kończyce Małe
Promyk Golasowice 0-11 Iskra Iskrzyczyn

Klasa A, grupa: Skoczów II

Błyskawica Kończyce Wielkie - PAUZA    
Beskid Brenna 8-0 Zryw Bąków
Strażak Dębowiec 5-0 LKS Rudnik
Beskid 09 II Skoczów 5-1 Strażak Pielgrzymowice
LKS Ochaby 96 0-3 Orzeł Zabłocie

Klasa A, grupa: Sosnowiec

SKS Łagisza 1-6 CKS Czeladź
Łazowianka Łazy 3-1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów 2-6 Czarni Sosnowiec
AKS 1917 Niwka Sosnowiec 3-2 Gmina Psary
KS Preczów 2-5 Jedność Strzyżowice
Iskra Psary 0-3 Górnik Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa 1-1 Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba 0-6 Skalniak Kroczyce

Klasa A, grupa: Tychy

Stal Chełm Śląski 2-2 Czapla Kryry
LKS Studzionka 1-0 Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy 2-3 LKS Frydek
Unia Bieruń Stary 4-2 LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna - PAUZA    
LKS Gardawice 0-1 JUW-e Jaroszowice
Krupiński Suszec 1-0 LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór 3-2 Znicz Jankowice

Klasa A Majer, grupa: Zabrze

Naprzód Żernica - PAUZA
Wilki Wilcza 0-2 Start Sierakowice
Gwarek Zabrze 0-1 Zaborze Zabrze
Tempo Paniówki 4-1 Młodość Rudno
Quo Vadis Makoszowy 3-1 Carbo Gliwice
Ruch Kozłów 5-1 Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice 0-2 KS Zabrze-Grzybowice
Orzeł Stanica 1-3 Zamkowiec Toszek
Walka Zabrze 2-0 Sokół Łany Wielkie

Klasa A, grupa: Żywiec

Koszarawa Babia Góra 0-0 GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Juszczyna - Koszarawa II Żywiec - mecz nie odbył się
LKS Słotwina - Soła Żywiec - mecz przełożony na 8 listopada, 14:00
Skrzyczne Lipowa 1-1 Beskid Gilowice
Magura Bystra 4-4 Jeleśnianka Jeleśnia
Magórka Czernichów 3-2 Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Leśna 8-1 LKS Sopotnia

Źródło: 90minut.pl
Foto: Pixabay.com

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.6µg/m3 PM2.5: 5.0µg/m3