Spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem w Bytomiu

Donald Tusk

Redakcja

14 marca, 2023

Wiemy kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie otwarte z Donaldem Tuskiem w województwie śląskim. Platforma Obywatelska w nadchodzący weekend zamierza spotkać się z mieszkańcami naszego regionu w ramach trasy "Tu jest przyszłość".

"Tu jest przyszłość" - z takim hasłem politycy Platformy Obywatelskiej wyruszyli w trasę po Polsce. Ich pierwszym przystankiem było województwo łódzkie, gdzie pod koniec lutego spotkali się z mieszkańcami w każdym powiecie. Najważniejszym wydarzeniem było wystąpienie Donalda Tuska w Pabianicach. Były premier obiecał m.in. "zerowy" kredyt na pierwsze mieszkanie dla wszystkich do 45 roku życia oraz dopłatę do najmu. - Mieszkanie prawem, a nie towarem - mówił Tusk, powtarzając tym samym hasło, którym posługuje się od wielu lat polska lewica.

W ubiegły weekend działacze PO odwiedzili województwo wielkopolskie. Teraz ich kolejnym przystankiem będzie województwo śląskie. Ich trasa "Tu jest przyszłość" odwiedzi nasz region w dniach 17-19 marca. Najważniejszym wydarzeniem będzie spotkanie z Donaldem Tuskiem. Wiemy już, gdzie lider PO spotka się z mieszkańcami województwa. 

Spotkanie z Tuskiem - Gdzie? Kiedy?

Otwarte spotkanie z Donaldem Tuskiem odbędzie się 17 marca o godzinie 17:00 w Bytomiu. Miejsce: Hala na Skarpie. - Najważniejsi politycy w Polsce przed nadchodzącymi wyborami odwiedzają Bytom. Donald Tusk spotka się z bytomianami już w najbliższy piątek o godz. 17.00 w Hali na Skarpie przy ul. Frycza-Modrzewskiego 5a. Spotkanie ma charakter otwarty, każdy z Was może w nim wziąć udział - informuje prezydent Bytomia, Mariusz Wołosz.

Na województwo śląskie Platforma Obywatelska chce przeznaczyć aż trzy dni. Nikogo nie powinno to zdziwić. W polskiej politycy od lat działa zasada "kto wygra na Śląsku, wygra w całej Polsce". W listopadzie ubiegłego roku PO przejęło władze w sejmiku województwa śląskiego. Koalicja Obywatelska ma również wielu "swoich" prezydentów i burmistrzów w wielu ważnych miastach na terenie województwa śląskiego.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.7µg/m3 PM2.5: 17.9µg/m3