Sosnowiec: prywatne spotkanie z Rafałem Trzaskowskim [WIDEO]

Trzaskowskisosnowiec
Kastelik

Szymon Kastelik

12 czerwca 2020

Według zapowiedzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski, przybył wieczorem do Sosnowca. Dokładnie pojawił się w restauracji na Stawikach. Był zaskoczony tym, że w tym samym miejscu i o tym samym czasie przybyła grupa jego sympatyków!

Media przybyłe na miejsce też były zaskoczone informacją, że przyjazd Rafała Trzaskowskiego ma charakter "prywatny" - cokolwiek to znaczy. Jego jedyną wypowiedzią medialną miał być wywiad dla Gościa Wydarzeń. Jednak przedstawiciele innych stacji, prasy i Internetu - w tym my - przybyliśmy na miejsce, według zaproszenia rzecznika miasta Sosnowiec. Przyjechała również dosyć duża grupa sympatyków Trzaskowskiego, co zaskoczyło członków jego sztabu i polityków, którzy towarzyszyli mu podczas dzisiejszej wyprawy po woj. śląskim.

Rafał Trzaskowski najpierw wszedł bez słowa do restauracji. Dopiero potem ktoś podpowiedział mu, aby wyszedł do ludzi, którzy oczekiwali na niego przez kilkadziesiąt minut. Przywitał się, a następnie poszedł na nagranie. Po udzielonym wywiadzie został trochę na dłużej ze swoimi fanami i podziękował im za przybycie.

WIĘCEJ W PONIŻSZYM MATERIALE WIDEO.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 17.9µg/m3 PM2.5: 15.6µg/m3