SNOWFEST 2024 - największy zimowy festiwal. Dzień pierwszy [Fotorelacja]

DSC04226

Redakcja

2 marca 2024

To jedyny zimowy festiwal w Polsce i jednocześnie prawdziwe święto dla fanów muzyki oraz sportów. 1 marca Szczyrk po raz kolejny ściągnął do siebie tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych, podniebnych akrobacji, a także pysznego jedzenia.

Połączenie widowiskowej i ekstremalnej jazdy narciarskiej ze współczesną muzyką. Tam warto po prostu być!

SnowFest Festival 2024 to coś dla miłośników mocno bassowo-trapowych uniesień, a to za sprawą takich wyjątkowych mistrzów gatunku, jak Barnim, Naro, DJ Noz, BlakiSelektah, Hubert, Truant, czy Spisek Jednego. Na festiwal w wielkim stylu powróciła scena BLONDE Music Bar, gdzie przez dwa dni w igloo króluje muzyka house a o atmosferę na parkiecie dbają czołowi reprezentanci tego gatunku, m.in. Glasse, Novika, Duszne Granie oraz Lulu Malina.

W tym roku pojawiły się również nowe sceny, które zapewniają uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne. Na Future Club spodziewajcie się oryginalnego miksu w rytmie muzyki house, klasycznego disco i rapu, a także autorskiej mieszanki nowości i największych elektronicznych bangerów. Reprezentować ją będą m.in.: NeenNah, Vinylstealer, Haade, Kraas-T.

Fotorelacja z pierwszego dnia SnowFest Festival 2024 Powered By TAURON dostępna w galerii. 

DSC05029

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.2µg/m3 PM2.5: 18.0µg/m3