Śląskie Mistrzostwa szkół w Rummikub. Trwają zapisy

Trytrew

Redakcja

19 października, 2022

Już 28 października w Hali MOSiR Czeladź odbędzie się impreza jakiej na mapie naszego województwa jeszcze nie było. Śląskie Mistrzostwa szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Rummikub. Do walki o miano najlepszego stanie kilkuset uczniów z 50 szkół z całego województwa. Zgłoszenia nadal trwają!

Impreza składa się z dwóch etapów. Szkolnego przeprowadzonego przez same placówki oraz wielkiego finału, do którego przystąpi od 2 do 4 uczniów wyłonionych w pierwszym etapie, z każdej zgłoszonej szkoły.

Do 21 października trwają zgłoszenia do pierwszego etapu. Obecnie zapisało się już ponad 20 podmiotów z całego województwa. Do limitu miejsc jeszcze trochę brakuje, dlatego chętni mogą dokonać rejestracji przez stronę www.rummikub.pl w zakładce Śląskie Mistrzostwa Szkół.

Śląskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub odbywają się po raz pierwszy. Organizatorem finału są Miasto Czeladź, MOSiR Czeladź oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi. Impreza została też objęta Patronatem Honorowym przez Burmistrza Zbigniewa Szaleńca a za jej koordynację odpowiada Ewa Fronczek.

Plakat Mistrzostwa Slaska szkol Rummikub

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 26.4µg/m3 PM2.5: 21.7µg/m3