Skorzystaj z możliwości przejazdu na podstawie biletów sieciowych w Kolejach Śląskich

Bilety sieciowe kolei slaskich

Redakcja

25 kwietnia 2023

Drodzy Podróżni, czy wiecie, że Koleje Śląskie oferują możliwość przejazdów na podstawie biletów sieciowych imiennych lub bezimiennych (na okaziciela)!? Bilety sieciowe to bilety, które uprawnią do nieograniczonej liczby przejazdów w dowolnej relacji pociągami uruchamianymi przez Koleje Śląskie w terminie ważności biletu.

Silesia 24 (bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu) to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ oraz komunikacją obsługiwaną przez ZTM.

EuroSilesia 24 (bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu) to oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ oraz komunikacją obsługiwaną przez ZTM. EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Bilety imienne/bezimienne miesięczne to oferta dla osób systematycznie odbywających przejazdy pociągami KŚ. Bilety odcinkowe miesięczne ograniczają możliwość przejazdu do jednej trasy, wskazanej na bilecie. Dzięki biletom sieciowym nie musisz się już zastanawiać czy masz bilet na właściwą trasę. Przykładowo: od poniedziałku do piątku można dojeżdżać do szkoły lub pracy (w relacji np. Zawiercie – Katowice), w sobotę na zakupy do Częstochowy, a w weekendy na wycieczkę w Beskidy – te i inne pomysły na spędzanie czasu i poznawanie uroków Śląska nie będą wiązały się z dodatkowymi kosztami! Bilety w ofercie wystawia się według taryfy normalnej oraz z ulgami ustawowymi, których stosowanie nie ogranicza się do ściśle określonych relacji przejazdu.

Bilety można nabyć:

  • w kasach biletowych KŚ,
  • w Centrum Obsługi Pasażera KŚ,
  • u drużyny konduktorskiej w pociągach KŚ,
  • w systemie internetowej sprzedaży:
  • e-KŚ (z wyłączeniem: EuroSilesia 24, sieciowego bezimiennego miesięcznego),
  • e-podróżnik (z wyłączeniem: Silesia 24, EuroSilesia 24, sieciowego bezimiennego miesięcznego i sieciowego imiennego miesięcznego),
  • SkyCash (z wyłączeniem: EuroSilesia 24),
  • mPay (z wyłączeniem: Silesia 24, EuroSilesia 24, sieciowego bezimiennego miesięcznego i sieciowego imiennego miesięcznego)
  • Bilkom (z wyłączeniem biletów okresowych i sieciowych),
  • KOLEO (z wyłączeniem: EuroSilesia 24, sieciowego bezimiennego miesięcznego).

Zachęcamy Państwa do podróżowania Kolejami Śląskimi i korzystania z zakupu biletów sieciowych. A może by tak zaplanować całodzienną wycieczkę po regionie-podziwiać piękno województwa śląskiego i przemieszczać się bezpiecznym i przyjaznym taborem Kolei Śląskich? Jesteśmy przekonani, że coraz wyższe temperatury panujące za oknem i budząca się do życia wiosną przyroda stanowi doskonały pretekst, by zaplanować tego typu wyprawę i odpocząć w różnych miejscach regionu. Zatem- w drogę!

powiązane artykuły:

Przejazdkolejowy
Lokalne 14 kwietnia 2023

Często dowiadujemy się o groźnych wypadkach na torach. Jednym z najbardziej newralgicznych miejsc

Koleje Śląskie Trasa S1 web 0046
Lokalne 12 kwietnia 2023

Miasta się korkują. Samochód przestał być dogodnym i szybkim środkiem transportu. Przyczyn konges

Kseko
Lokalne 30 marca 2023

Pięć razy mnie zanieczyszczeń na osobę - to przewaga pociągów Kolei Śląskich nad samochodami. Reg

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.5µg/m3 PM2.5: 4.9µg/m3