"Żeby wszyscy byli zdrowi, piękni bogaci... ". Sejmowa poprawka Grzegorza Brauna hitem!

Mid 20619115

Redakcja

20 czerwca 2020

"Żeby wszyscy byli zdrowi, piękni bogaci, a Pani Minister Emilewicz, aby miała własny helikopter do rozrzucania pieniędzy nad Polską na każde wezwanie" - taką treść poprawki zaproponował Grzegorz Braun w ramach wczorajszego głosowania nad projektem dotyczącym tzw. "Bonu Turystycznego".

Podczas wczorajszej debaty nad prezydenckim projektem ustawy o tzw. "Bonie Turystycznym" posłowie mieli okazję do zgłaszania swoich poprawek. Jedną z nich złożył poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, który tym samym w sposób ironiczny chciał podkreślić - jego zdaniem - niegospodarność jaką prezentuje minister Jadwiga Emilewicz.

Członkowie Konfederacji postanowili w zabawny sposób pokazać wyraz swojego sprzeciwu wobec niektórych planów rządu Prawa i Sprawiedliwości, które według posłów bardzo mocno nadwyrężają budżet, a ich przyjęcie ma na celu jedynie pomoc Andrzejowi Dudzie w reelekcji. Poprawkę odrzucono.

Złożony przez Grzegorza Brauna projekt z pewnością przejdzie do historii polskiego Sejmu ponieważ, już dziś staje się hitem sieci, który jest udostępniany w ogromnej liczbie w mediach społecznościowych. 

Foto: PAP
Źródło: wiadomosci.onet.pl/własne

Mid 20619186

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.6µg/m3 PM2.5: 2.3µg/m3