Sanah zagra na Stadionie Śląskim!

DSC 3008

Redakcja

5 grudnia 2022

Sanah to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Każdy jej singiel lub płyta to sukces. Niedawno wydała krążek ze znanymi wierszami, a już jej fani wiedzą, co wydarzy się w nadchodzącym 2023 roku. Zuzanna zagra na Stadionie Śląskim!

W sierpniu bieżącego roku Sanah mogła przekonać się na własnej skórze, że Stadion Śląski to obiekt, na którym nieprzypadkowo chcą grać koncerty najwięksi z największych. I chociaż Fest Festival odbył się w pobliżu stadionu, to jednak była to okazja, żeby sprawdzić jak prezentuje się na żywo. 

Sanah zapełniła już hale sportowe, koncertowe, a nawet nasz katowicki NOSPR. Teraz przyszła pora na stadiony! Zuzanna Grabowska zagra w przyszłym roku dwa koncerty "Uczta nad ucztami". 15 sierpnia 2023 roku wystąpi na Stadionie Śląskim. Będzie kolejną gwiazdą muzyczną, która zagra w Kotle Czarownic po modernizacji obiektu. 

2 grudnia Sanah opublikowała ku zaskoczeniu fanów nową piosenkę "najlepszy dzień w moim życiu". Teledysk został nakręcony na dwóch stadionach, na których zagra artystka, czyli na Stadionie Śląskim oraz Polsat Plus Arena w Gdańsku. Dwa dni później Sanah potwierdziła oficjalnie, że zagra na tych obiektach.

Sprzedaż biletów na koncert w Kotle Czarownic ruszy we wtorek, 6 grudnia o godzinie 12:00. 

Sanah jest niezwykle "płodną" i zapracowaną artystką. Zapowiedziała dwa bardzo duże wydarzenia muzyczne, chociaż trwa nadal jej trasa z orkiestrą u chórem "Bankiet u Sanah". 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.7µg/m3 PM2.5: 19.7µg/m3