Rusza sezon narciarski w Beskid Sport Arena

Beskidskiarena

Redakcja

29 listopada, 2023

Śnieg jest, pogoda jest, zatem nie pozostało nic innego, jak rozpocząć sezon narciarski. Już w najbliższy weekend bramy Szczyrk Mountain Resort zostaną otwarte dla fanów zimowego szaleństwa.

2 grudnia Szczyrk Mountain Resort sezon narciarski w Szczyrku! Na rozgrzewkę narciarze będą mogli skorzystać z oferty ośrodka Beskid Sport Arena, który od tego sezonu zarządzany jest przez spółkę Tatry Mountain Resort, właściciela ośrodka Szczyrk Mountain Resort.

- Planowaliśmy otwarcie ośrodków 16 grudnia, ale mamy dla miłośników sportów zimowych miłą niespodziankę i otwieramy sezon dwa tygodnie wcześniej! W kolejnym tygodniu planujemy otwarcie ośrodka Szczyrk Mountain Resort. Prognozy są bardzo obiecujące, mamy nadzieję, że tym razem będzie to zapowiadana od wielu sezonów zima stulecia - mówi Grzegorz Przybyła Dyrektor Generalny TMR Poland.

Dostępne trasy w ośrodku Beskid Sport Arena od 2.12.

Trasa nr 1- do skrzyżowania z trasą nr 2

Trasa nr 2- od skrzyżowania z trasą nr 1

Trasa nr 4- trasa do nauki

Na platformie gopass.travel trwa już przedsprzedaż skipassów, całodzienny karnet można zakupić już od 89 pln, w ofercie BSA dostępny także karnet 4-godzinny. W ośrodkach nadal trwa naśnieżanie tras narciarskich. 9 grudnia zostaną udostępnione pierwsze trasy narciarskie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort.

fot. screen Beskid Sport Arena

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 39.5µg/m3 PM2.5: 32.8µg/m3