Ruch Chorzów w strojach marki Nike. Ruszyła sprzedaż

4x2a5738 1649954437 4437

Redakcja

15 kwietnia 2022

Ruch Chorzów ogłosił, że przez najbliższe 3 lata piłkarze „Niebieskich" będą występować w strojach marki NIKE! To efekt umowy zawartej z firmą NO10, która została Oficjalnym Sponsorem Technicznym Ruchu Chorzów.

Już w sobotę Ruch Chorzów zagra w nowych strojach. W spotkaniu w Rzeszowie, a także w domowej potyczce z Radunią, na przodzie koszulki umieszczony będzie logotyp marki NO10, który docelowo będzie eksponowany z boku „meczówki". Sprzedaż nowych trykotów rozpoczęła się dzisiaj w oficjalnych punktach naszego Klubu – Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka" przy Jagiellońskiej 3 oraz w sklepie internetowym.

– Ruch Chorzów to wielki Klub z ponad stuletnią tradycją, świetnymi, wiernymi kibicami i ludźmi w pełni zaangażowanymi w organizację powrotu na piłkarskie salony. Zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju Klubu, stąd też do końca obecnego sezonu i najbliższe trzy lata będziemy zaopatrywać Ruch w sprzęt marki premium, jaką jest firma Nike. NO10, Prezes Seweryn Siemianowski i cały zarząd zmierza w kierunku dynamicznego rozwoju i jasno określonego planu, dlatego tym bardziej cieszą nas takie relacje biznesowe. Gramy razem! – mówi Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

– Nasz Klub się zmienia i po 10 latach przyszła również pora na zmiany w zakresie ubioru naszych zawodników. Rozpoczynamy współpracę z firmą NO10, uznaną na piłkarskim rynku, dystrybutorem marki NIKE. Co ważne, wynegocjowaliśmy umowę bardzo korzystną dla Klubu. Miała ona wejść w życie dopiero 1 lipca, ale udało nam się porozumieć i tym samym przygotowaliśmy miłą niespodziankę na urodziny Ruchu. Pozyskanie nowego Sponsora Technicznego będzie pewną odmianą dla Kibiców, którzy chętnie sięgają po sprzęt, w jakim grają „Niebiescy". Do sprzedaży trafiać będą zupełnie nowe modele i wzory, a także odzież lifestylowa. Ruch Chorzów oznacza dzisiaj solidność, rzetelność oraz słowność i tego samego zawsze oczekujemy od naszych partnerów. Już początki naszych relacji potwierdzają, że firma NO10 spełnia te kryteria. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ta współpraca będzie owocna dla wszystkich stron – mówi prezes Ruchu Seweryn Siemianowski.

W ramach umowy NO10 kompleksowo wyposaży pierwszy zespół „Niebieskich" w odzież, nie tylko meczową, ale także treningową i wyjściową. Do końca 2023 r. na markę NIKE wymieniony zostanie także cały sprzęt w drużynach Centrum Szkolenia Ruchu - dodaje klub.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.2µg/m3 PM2.5: 15.5µg/m3