Rodzina zmarłego w wypadku na A1 apeluje o pomoc!

Wypadek pyrzowice

Redakcja

23 czerwca 2020

Wraz z rodziną zmarłego zwracamy się z prośbą do ewentualnych naocznych świadków piątkowego zdarzenia na autostradzie A1 w okolicach Ożarowic. Może ktoś z Was miał wideo rejestrator i ma nagrane zdarzenie, jeżeli tak prosimy o kontakt - napisała do nas Pani Agata.

Sprawa dotyczy tragicznego w skutkach wydarzenia, które miało miejsce w ostatni piątek, na jednym z odcinków autostrady A1. Przypomnijmy, że kierujący wjechał w barierki, a kiedy opuścił pojazd, by najprawdopodobniej umieścić trójkąt ostrzegawczy, został potrącony przez kierowcę innego auta. 

Śmiertelny wypadek na A1 w Ożarowicach! Dramat kierowcy! [FOTO]

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu Renault Scenic stracił panowanie nad swoim samochodem i uderzył w bariery na pasie ruchu w kierunku Częstochowy. Mężczyzna opuścił pojazd o własnych siłach i kiedy znajdował się poza nim został potrącony przez nadjeżdżający samochód marki Peugeot, który prawdopodobnie też wpadł w poślizg. W wyniku tego nieszczęśliwego splotu zdarzeń niestety śmierć poniósł kierowca Scenica  przekazała nam w piątek rzecznik tarnogórskiej komendy policji

Rodzina zmarłego, dzisiaj zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu ewentualnych świadków tego wydarzenia.

Wraz z rodziną zmarłego zwracamy się z prośbą do ewentualnych naocznych świadków piątkowego zdarzenia na autostradzie A1 w okolicach Ożarowic. Może ktoś z Was miał wideo rejestrator i ma nagrane zdarzenie, jeżeli tak prosimy o kontakt:

Telefon do syna zmarłego: 504 769 641,  mail: agzacharek@gmail.com

  

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 17.9µg/m3 PM2.5: 15.6µg/m3