Remonty drogowe w Tychach. Gdzie wystąpią utrudnienia?

Construction site gf26082ccd 1920

Redakcja

12 września, 2022

W wielu punktach w Tychach prowadzone są remonty drogowe. Od poniedziałku 12 września ruszają prace na obiekcie mostowym w ul. Beskidzkiej nad Gostynką oraz remont ul. Budowlanych (na wysokości Sanepidu do ul. Barbary).

W dniach od 12 do 16 września (poniedziałek-piątek) na obiekcie mostowym w ulicy Beskidzkiej w Tychach nad rzeką Gostynką (kierunek Katowice) trwać będzie naprawa dylatacji. Jezdnia zostanie jednostronnie zawężona oraz wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 50km/h.

Od poniedziałku 12 września rusza remont ul. Budowlanych na odcinku od wysokości budynku sanepidu do ul. Barbary. W pierwszej kolejności wymienione zostaną krawężniki, kolejno droga zostanie sfrezowana i finalnie na tak przygotowanym podłożu ułożona zostanie asfaltowa nakładka. Roboty potrwają do czartku, 15 września.

We wtorek, 13 września na ul. Katowickiej (w rejonie ul. Różanej) ułożona zostanie nowa asfaltowa nawierzchnia. Roboty będą prowadzone pod ruchem, wraz z chwilowym wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

We wtorek, 13 września rozpocznie się frezowanie ul. Orzeszkowej, a następnie droga zyska asfaltową nawierzchnię. Prace potrwają do czwartku 15 września.

Roboty będą generowały utrudnienia w ruchu. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Prace uzależnione są od warunków atmosferycznych, a ich termin może ulec przesunięciu”

informuje UM Tychy.

Źródło: UM Tychy

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.8µg/m3 PM2.5: 8.1µg/m3