Regionalna piłka wystartowała! Wszystko o śląskim futbolu!

Football 3715881 1920

Redakcja

27 października, 2022

Drodzy Czytelnicy! Jak możecie zauważyć, na naszym portalu pojawiła się nowa sekcja - Regionalna Piłka! To efekt współpracy S24 ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej!

W ubiegłym miesiącu pochwaliliśmy się rozpoczęciem współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Chociaż pierwszy wspólny projekt miał miejsce w czerwcu, gdy transmitowaliśmy dla Was mecz barażowy o 3. Ligę. Tym razem idziemy o krok dalej. Na naszym portalu pojawiła się dedykowana sekcja dla regionalnych rozgrywek piłkarskich w woj. śląskim. Od razu informujemy: nie znajdziecie tam wielu informacji o klubach z Ekstraklasy czy nawet 1. Ligi. Skupimy się na tej piłce naszej, lokalnej, w której gwiazdami drużyn są nasi sąsiedzi, wujkowie, bracia, siostry czy ciocie (bo oczywiście kobiecego futbolu również nie zabraknie). 

Jesteśmy często znudzeni i zniesmaczeni tym, co pokazują przepłaceni piłkarze z zawodowych zespołów. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z tym, co oferuje nasz śląski futbol. Nawet osoby sceptycznie nastawione np. do 5 lub 6 poziomu rozgrywek mogą się zdziwić. Emocji tutaj też nie brakuje, a piłkarze nie boją się wylać potu i krwi na boisku. Wszystko w ramach lokalnego patriotyzmu i miłości do tego sportu.

Wszystko znajdziecie pod tym LINKIEM

Zapraszamy!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 35.8µg/m3 PM2.5: 28.4µg/m3