Rajd Renifera w Zabrzu

Rajd Renifera w Zabrzu

Redakcja

17 grudnia, 2022    Zabrze

Po raz siódmy wszyscy zmotoryzowani będą mieli okazję uczestniczyć w Rajdzie Renifera. Organizowana przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji oraz Stowarzyszenie Śmiercioodporni impreza w formie rajdu turystyczno-krajoznawczego po Zabrzu odbędzie się w sobotę, 17 grudnia. Start – o godz. 14.00,z placu Wolności.

Rajd Renifera to inicjatywa turystyczno-krajoznawcza po Zabrzu przeznaczona dla wszystkich miłośników motoryzacji. Każda załoga uczestnicząca w imprezie otrzyma mapę z zaznaczonymi kilkudziesięcioma punktami w mieście. Po dojechaniu w wyznaczone miejsce czeka na nich szereg zadań: zagadki związane bezpośrednio z miejscem, w które dojechali, a także wyzwania związane z pierwszą pomocą, techniką jazdy, znajomością przepisów drogowych, historią miasta czy nawigacją. Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w wydarzeniu.

W tym roku Rajd Renifera będzie imprezą towarzyszącą Zabrzańskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu.

Zapisy odbędą się w dniu imprezy na pl. Wolności. Wyjazd na trasę przewidziany jest o godz. 15.00. Uczestnictwo jest zwolnione z wszelkich opłat.

W tegorocznej edycji partnerami Rajdu Renifera są: MotoRat – Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego, Pogotowie Ratunkowe Eskulap, sklep motoryzacyjny Profesjonalny Mechanik, studio Carbon Detailing Zabrze112.pl, Gabinet Weterynaryjny Vetmedica oraz Gravix – Mechanika Pojazdowa!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.7µg/m3 PM2.5: 17.9µg/m3