Rafał Trzaskowski odwiedzi Wodzisław Śląski, Bytom i Bielsko-Białą

Trzaskowskisosnowiec

Redakcja

5 października, 2023

Rafał Trzaskowski chociaż nie kandyduje do parlamentu, to aktywnie wspiera kampanię Koalicji Obywatelskiej. Od kilku tygodni podróżuje po Polsce i uczestnicy w spotkaniach otwartych. W piątek zawita do województwa śląskiego. 

Kampania wychodzi z ostatniego zakrętu i zaraz będzie na ostatniej prostej ku mety, którą są wybory 15 października. Emocje coraz większe i również coraz większa jest aktywność polityków. Rafał Trzaskowski wspiera kampanię Koalicji Obywatelskiej i podobnie jak Donald Tusk, podróżuje po kraju i zachęca do głosowania na KO. W najbliższy piątek przyjedzie do województwa Śląskiego.

Z uzyskanych informacji wiemy, że w piątek o godzinie 12:00 Trzaskowski zawita do Wodzisławia Śląskiego, gdzie ma pojawić się na tamtejszym rynku. Przewidziana jest wypowiedź dla mediów, ale na pewno będzie to też okazja do rozmowy z mieszkańcami miasta.

Następnie prezydent Warszawy pojedzie do Bytomia, gdzie o godzinie 15:30 odbędzie się spotkanie otwarte na Placu Jana III Sobieskiego. 

Ale to nie wszystko. Najprawdopodobniej w sobotę Rafał Trzaskowski odwiedzi też Bielsko-Białą. Możliwe wystąpienie byłego kandydata na prezydenta Polski ma odbyć się na Placu Wojska Polskiego o godzinie 10:30. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 31.2µg/m3 PM2.5: 25.3µg/m3