Przemarsz mieszkańców w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawdź, które ulice będą zamknięte

Gfderfvcxz

Redakcja

29 kwietnia, 2022

W Dzień Flagi ulicami Jastrzębia-Zdroju odbędzie się przemarsz mieszkańców. Sprawdź, które ulice będą zamknięte.

2 maja od 17.00 do 19.20 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum Jastrzębia-Zdroju.

Rozpoczęcie przemarszu odbędzie się z alei J. Piłsudskiego na wysokości placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy przemaszerują na OWN, gdzie przewidziane jest zakończenie przemarszu.

Trasa przebiegać będzie aleją J. Piłsudskiego, aleją Jana Pawła II, na wysokości Hali Widowiskowo-Sportowej uczestnicy skierują się na ul. Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego.

Poszczególne odcinki drogi (prawa jezdnia) będą zamykane i otwierane zgodnie z przemieszczaniem się osób uczestniczących w przemarszu.

W pierwszej kolejności z ruchu drogowego ok. godziny 17.00 do 18.00 zostanie zamknięty odcinek drogi od ronda Centralnego do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ulicami Mazowiecką i Warszawską.

Następny odcinek drogi od skrzyżowania ulic Mazowieckiej i Warszawskiej do ronda Sikorskiego zostanie wyłączony z ruchu ok. godziny 17.40 do ok. godziny 18.40, natomiast odcinek od ronda Sikorskiego do skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego wyłączony zostanie ok. godziny 18.40 do godziny 19.00.

Odcinek drogi od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego planowany jest do wyłączenia z ruchu w godzinach od 18.40 do 19.20.  

 

Źrodło: UM Jastrzębie-Zdrój

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.7µg/m3 PM2.5: 5.7µg/m3