Protest rolników. Utrudnienia w ruchu w powiecie będzińskim i myszkowskim

Protest rolnikow slask

Redakcja

16 lutego 2024

16 lutego drogą wojewódzką DW 793 z Siewierza do Myszkowa w godzinach od 10.00 do 14.00 będą przejeżdżać uczestniczący w proteście rolnicy. Policja zaleca wybranie alternatywnych tras przejazdu oraz stosowanie się do poleceń policjantów. 

W godzinach od 10.00 do 14.00 na ulicach powiatu będzińskiego i myszkowskiego mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym. W ramach protestu rolników zaplanowany jest przejazd ciągników rolniczych w ramach Ogólnopolskiego Strajku Rolniczego. 

Przejazd odbędzie się na odcinku drogi pomiędzy rondami drogi wojewódzkiej DW 793. W Siewierzu od ronda znajdującego się przy ulicy Kieleckiej do Ronda Rzeczypospolitej w Myszkowie.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Zalecamy wybrać alternatywne trasy przejazdu oraz stosować się do poleceń policjantów. Podczas protestu, w przypadku wystąpienia utrudnień w ruchu, mundurowi z będzińskiej i myszkowskiej komendy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego - apeluje policja. 

powiązane artykuły:

Protestrolnikow1
Lokalne 9 lutego 2024

Protest rolników w całej Polsce. Rolnicy i plantatorzy protestują przeciwko polityce Unii Europej

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.1µg/m3 PM2.5: 4.6µg/m3