Primark w Katowicach. Już niedługo otwarcie

Redakcja

30 października 2022

To jest wiadomość, na którą czekają wszystkie fashionistki ze Śląska - już za niedługo na zakupy do popularnej światowej sieciówki nie trzeba będzie jechać do Warszawy, bo sklep otwiera się w Silesia City Center.

O otwarciu Primarka na Śląsku mówiło się od dłuższego czasu bardzo głośno. Na początku jako prawdopodobna datę otwarcia podawano grudzień lub nawet początek 2023 roku, jednak teraz pojawiła się szansa, że zakupy zrobimy tam nieco wcześniej. Jak poinformował portal 24kato.pl otwarcie Primarka w Silesia City Center ma nastąpić w środę, 30 listopada. Sklep będzie zlokalizowany w miejscu dawnego Tesco. 

Katowicki sklep nadal poszukuje pracowników na stanowisko doradcy klienta. Łącznie otwarcie popularnej sieciówki stworzy ponad 170 miejsc pracy. Primark to marka, która wywodzi się z Irlandii, a w ich sklepach kupimy szeroki asortyment zarówno ubrań i dodatków dal kobiet, mężczyzn, dzieci jak i dodatki do domu oraz produkty urodowe w bardzo dobrych cenach. Marka łącznie ma już 370 sklepów w Europie i Ameryce. W Polsce do tej pory otworzyła swoje dwa sklepy: w Centrum Handlowym Młociny w Warszawie oraz Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.8µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3