Prezydenci Sopotu, Łodzi, Rzeszowa popierają Krzysztofa Mejera [WIDEO]

IMG 20220827 120106

Redakcja

27 sierpnia, 2022

Krzysztof Mejer walczy o urząd prezydenta Rudy Śląskiej. Przedstawił grupę samorządowców z całej Polski, którzy popierają jego kandydaturę i gwarantują, że będzie dobrym prezydentem miasta. - Polsce potrzebni są odważni samorządowcy, tacy jak Krzysztof Mejer - mówił prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.

ZOBACZ WIDEO:

W sobotę, 27 sierpnia do Rudy Śląskiej przyjechali samorządowcy z całej Polski, związani z ruchem samorządowym Tak! Dla Polski. Rozmawiali z Krzysztofem Mejerem, kandydatem na prezydenta Rudy Śląskiej. Wyrazili również poparcie dla jego kandydatury. W grupie wspierającej byłego zastępcę Grażyny Dziedzic znaleźli się m.in.: prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, prezydent Sopotu Jacek Karnowski, prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz samorządowcy z województwa śląskiego: prezydenci Sosnowca, Rybnika i burmistrzowie Cieszyna i Wojkowic. 

- Dzisiaj w Rudzie Śląskiej z członkami Tak! Dla Polski rozmawiamy o przyszłości samorządów, o roli samorządów i o roli Rudzie Śląskiej w polskiej samorządności - stwierdził Mejer na konferencji prasowej przed Urzędem Miasta w Rudzie Śląskiej.

- Jesteśmy pełni nadziei, że Ruda Śląska pod rządami Krzysztofa Mejer będzie miastem bardzo znaczącym w całej Polsce - powiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski, przewodniczący Tak! Dla Polski.

Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska dodała, że dla Mejera istotny jest klimat - Ważny jest program naszego kandydata, który mówi o tym, jak powinno wyglądać poszanowanie i walka o klimat - mówiła.

W Rudzie Śląskiej pojawił się również Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa, który został wybrany w ubiegłym roku i był wspólnym kandydatem opozycji - Jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie, pracowitość, autentyczność pozwolą rudzianom spełniać marzenia - dodał.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 25.6µg/m3 PM2.5: 21.4µg/m3