Pożar restauracji w Radzionkowie. Dwie osoby zostały poszkodowane

Pozar restauracji w radzionkowie

Iwona Majka

4 grudnia 2024

Kryminalni z Radzionkowa z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali niezbędne czynności na miejscu pożaru, do którego doszło wczoraj w jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Męczenników Oświęcimia w Radzionkowie. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, z czego jedna trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do policjantów wczoraj chwilę po godzinie 13.00. Na miejscu czynności ratowniczo – gaśnicze prowadzili strażacy, a po opanowaniu sytuacji miejsce zdarzenia zabezpieczyli policjanci.

Czynności wspólnie z kryminalnymi z Radzionkowa i Tarnowskich Gór wykonał w swoim zakresie biegły. 

Wstępne ustalenia wskazują, że w lokalu doszło do zapalenia się ulatniającego gazu w trakcie wymiany butli. Poszkodowany w tym zdarzeniu został 60-latek i 45-letnia kobieta. W przypadku mężczyzny konieczny był transport do szpitala, natomiast kobieta po opatrzeniu przez ratowników, pozostała na miejscu zdarzenia - relacjonuje policja.

Teraz śledczy zajmą się wyjaśnieniem wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

powiązane artykuły:

Pozar pawilonu w rudzie slaskiej
Lokalne 27 listopada 2024

W poniedziałkowe popołudnie w pawilonie handlowo-usługowym przy ulicy Teatralnej w Rudzie Śląskiej w

Pozar rybnik
Lokalne 15 listopada 2024

W Rybniku doszło do pożarów w opuszczonych budynkach przy ulicach Wodzisławskiej i Reymonta, gdzie p

Pozar w czestochowie
Lokalne 6 listopada 2024

Wczoraj wieczorem w Częstochowie, w mieszkaniu przy ulicy Baczyńskiego, wybuchł pożar. Strażacy odna

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3