Szczęśliwy finał poszukiwań! [FOTO]

41 618039

Redakcja

12 czerwca 2020

Policjanci z Cieszyna, Rajczy, ratownicy GOPR, strażacy oraz policjanci bielskiej komendy- wszyscy wczoraj byli zaangażowani z poszukiwania zaginionej 26-letniej kobiety. Z przekazanych informacji wynikało, że zaginiona może znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu i zdrowiu.

Wczoraj wieczorem, około godziny 20.30 do policjantów z Wisły zgłosił się mężczyzna, który zaniepokojony sytuacją życiową swojej siostry zawiadomił mundurowych o jej zaginięciu.

Dyżurny jednostki natychmiast skierował na miejsce poszukiwań policjantów z Wisły, Bielska-Białej, Rajczy oraz Cieszyna. Do poszukiwań zostali zaangażowani również ratownicy GOPR oraz funkcjonariusze Straży Pożarnej. Do czynności poszukiwawczych zaangażowano łącznie kilkadziesiąt osób, w tym również przewodnika z wyszkolonym w tych celach psem tropiącym. Poszukiwania skierowały ratowników z w kierunku Zwardonia.

Czytaj także: 14letnia tarnogórzanka uratowała życie mężczyźnie [Nagranie ze zgłoszenia]

Ostatecznie zaginiona została odnaleziona ok. 1 w nocy przez ratowników GOPR-u, pomiędzy Koniakowem a Zwardoniem. Przytomna, w stanie niezagrażającym życiu została przekazana ratownikom Pogotowia Ratunkowego, a następnie pod opiekę rodziny.

Foto: Komeda Powiatowa Policji w Cieszynie

41 618043

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.6µg/m3 PM2.5: 2.3µg/m3