Poszukiwania 14-letniej Alicji z Bytomia. Porwał ją 33-latek?

Alicja
Kastelik

Szymon Kastelik

2 listopada, 2022

Nadal trwają poszukiwania 14-letniej Alicji z Bytomia, która ma autyzm. Najprawdopodobniej porwał ją 33-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy spotykał się z dziewczynką.

Alicja Suchocka z Bytomia. wyszła ze swojego domu w Bytomiu 16 października i dotychczas nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. 14-latka wygląda na swój wiek, ma około 165 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie blond włosy i piwne oczy. 

Dziewczynka cierpi na autyzm w stopniu umiarkowanym. Szokujące są doniesienia, na które można było natknąć się już kilka dni po jej zaginięciu. Okazało się, że najprawdopodobniej nastolatka "uciekła" z 33-letnim Dawidem R., z którym miała mieć romans. Na takie informacje można natrafić w sieci, o czym pisze jej mama.

Sprawą zajęli się reporterzy programu Uwaga TVN. W ich materiale mama zaginionej potwierdziła, że na początku roku Dawid R. wrócił z więzienia i zamieszkał ze swoją matką. Był sąsiadem Alicji, jej siostry i mamy. Według pani Aleksandry (mamy Alicji), Dawid R. zainteresował się jeszcze wówczas 13-letnią dziewczyną z autyzmem i szybko ją zmanipulował. Para miała spotykać się, całować, a dowody w postaci wideo i zdjęć pokazują, że Alicja paliła i piła, do czego zapewne zachęcał Dawid R.

Nastolatka tańczyła nawet półnaga w mieszkaniu matki Dawida R. z obcym mężczyzną. 33-latek dostał zakaz zbliżania się do 14-latki, ale i tak znajdował sposób na utrzymanie kontaktu z Alicją. 

- Alusia proszę wróć do domu czekamy wszyscy na ciebie odezwij się do nas - apeluje jej mama w mediach społecznościowych.

Dziewczynka kilka dni po zniknięciu wrzuciła do sieci zdjęcie z podejrzanym, na którym ma blond włosy. 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej nastolatki, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu telefon 478533280, lub z najbliższą jednostką Policji.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.7µg/m3 PM2.5: 8.1µg/m3