Polonia Bytom z kompletem punktów

PB 1

Redakcja

14 sierpnia 2021

Podopieczni Kamila Rakoczego, piłkarze bytomskiej Polonii odnieśli w piątek, 13 sierpnia pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III ligi, grupy III sezonu 2021/2022. Na wyjeździe Poloniści pokonali 2:0 Wartę Gorzów Wielkopolski. Obydwie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli w 71. minucie Konrad Andrzejczak, zaś wynik na 2:0 dla Polonii podwyższył w doliczonym czasie gry Dominik Konieczny, który silnym i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Po wczorajszym meczu Polonia Bytom ma na swoim koncie 4. punkty i bilans bramkowy 4:2. Warto dodać, że nasz zespół objął prowadzenie w tabeli III ligi, III grupy.

Kolejnym rywalem Polonistów będzie zespół LKS Goczałkowice Zdrój. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe 18 sierpnia.

źródło: UM Bytom