Polityczna sobota w Katowicach. Morawiecki i Trzecia Droga

IMG 20230729 143944 2 1

Redakcja

1 września, 2023

Będzie się działo 2 września w Katowicach. Najpierw inauguracja kampanii w wykonaniu Trzeciej Drogi i przemówienia Szymona Hołowni oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza. A następnie spotkanie z Mateuszem Morawieckim. 

W pierwszą niedzielę września Katowice poczują, co to znaczy kampania wyborcza. Na 2 września w stolicy województwa śląskiego zaplanowane są dwa duże wydarzenia polityczne.

Pierwsze z nich rozpocznie się już o godzinie 11:00. To inauguracja kampanii w wykonaniu Trzeciej Drogi. Do Katowic przyjadą liderzy PSL-u i Polski 2050: Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Szymon Hołownia. 

Inauguracja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Poznamy w sobotę m.in. hasło wyborcze Trzeciej Drogi.

Premier w Katowicach

W sobotę do Katowic przyjedzie też premier Mateusz Morawiecki, już jako oficjalny kandydat na posła PiS z okręgu katowickiego. Spotkanie z szefem rządu pierwotnie miało odbyć się w Parku Kościuszki, ale zostało przeniesione do Muzeum Śląskiego.

Wydarzenie z udziałem Morawieckiego rozpocznie się o godzinie 17:00.  Będzie to tuż po Marszu Równości, który przejdzie ulicami centrum Katowic. Start i metę zaplanowano w Parku Powstańców Śląskich. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.6µg/m3 PM2.5: 2.7µg/m3