Policja zatrzymała patostreamera ze Śląska!

Patostreamer

Redakcja

27 listopada, 2023

Kawiaq i jego kolega zostali zatrzymani po powrocie do Polski! Znęcali się nad młodymi kobietami podczas transmisji w sieci. 

Patostreamer ze Śląska Marcin F. działający pod pseudonimem "kawiaq" zatrzymany przez policję! Wpadł też jego kolega Bartłomiej F. 

Mężczyźni zorganizowali dwa streamy w internecie, o których (niestety) mówiła cała Polska. Tydzień wcześniej, w przed ostatni weekend listopada przekroczyli nie jedną granice przy transmisjach, które prowadzili w mieszkaniu, a potem najprawdopodobniej w hotelu na terenie Bytomia i Gliwic. 

Na jednym ze streamów podejrzani upili i rozebrali na wizji młodą kobietę. Na drugiej transmisji kolega kawiaqa rozbił szklana butelkę na głowie kobiety. 

Sprawa zbulwersowała internautów. Zaczęli działać szybko. Zgłosili sprawę policji, określili też miejsca, gdzie mogło dojść do możliwych przestępstw. Patostreamer i jego kolega jednak nie poczuwali się do winy. Żartowali ze zdarzeń w mediach społecznościowych. Kawiaq pokazywał, że uciekł na Malediwy - potem okazało się, że patostreamerzy przebywali w Egipcie.

Ale już po tygodniu wrócili do Polski. W sobotę na twitterze pojawiły się ich zdjęcia, jak wysiadają z autokaru turystycznego na terenie Niemiec. W niedzielę zostali zatrzymani przez polską policję. - W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. W ubiegły weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę - informuje policja. 

Dzisiaj zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty. O tym, jakie to będą zarzuty, zdecyduje prokurator.

W przeszłości Kawiaq miał zasłynąć sprzedawaniem produktów wadliwej jakości czy też psikaniem gazem w ludzi na ulicy. 


35 787746

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.4µg/m3 PM2.5: 10.6µg/m3