Policja wyjaśnia przyczyny wypadku w Boniowicach [FOTO]

61 618356 g

Redakcja

17 czerwca 2020

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Gliwickiej w Boniowicach. Dwie osoby, które podczas zdarzenia zostały poważnie ranne, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym zostały przetransportowane do szpitali. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 14:00 na ulicy Gliwickiej w Boniowicach. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a auto wpadło do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo.

Boniowice. Wypadek samochodu, dziecko w stanie ciężkim!

Siła uderzenia była na tyle duża, że z samochodu wypadł 21-letni mężczyzna. Oprócz niego, w pojeździe był jeszcze 12letni chłopiec. Wskutek zdarzenia obydwaj doznali licznych obrażeń ciała i w stanie ciężkim Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym zostali przetransportowani do szpitali. Sprawę badają tarnogórscy śledczy, którzy będą m.in. ustalać, kto kierował samochodem w chwili zdarzenia. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

61 618355

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.5µg/m3 PM2.5: 2.2µg/m3