Podolski podpisał nowy kontrakt z Górnikiem Zabrze

2 N8 A3400

Redakcja

19 maja 2023

Lukas Podolski zostaje w Górniku Zabrze. Były reprezentant Niemiec podpisał z klubem kontrakt do końca sezonu 2024/2025. 

Lukas Podolski po kilku latach zapowiedzi, ostatecznie dołączył do Górnika Zabrze od sezonu 2021/2022. - To mój ostatni klub - mówił wówczas mistrz świata z 2014 roku. Od tego momentu minęło trochę czasu. W mediach sportowych mogliśmy przeczytać m.in. o tym, że Podolski nie jest zadowolony z różnych zdarzeń, do których doszło w Górniku. Sam klub też nie wrócił do walki o najwyższe cele, chociaż też nie jest najgorzej.

Przez te dwa sezony zmieniły się zarządy, zmieli się też trenerzy. Jan Urban zdążył odejść (a raczej został zwolniony) i wrócić do Górnika Zabrze. Zniknęła słynna czwarta trybuna. Dziennikarze raz na jakiś czas spekulowali, czy Poldi w Zabrzu faktycznie zostanie.

Ale już wszystko wiemy. Górnik Zabrze poinformował, że Lukas Podolski podpisał nowy kontrakt! - W przeddzień ostatniego domowego meczu z Pogonią, piłkarz podpisał z Klubem umowę w ramach której będzie reprezentował barwy 14 – krotnych Mistrzów Polski do końca czerwca 2025 roku - informuje klub.

- Zostaję z Wami na dłużej! - mówi Podolski w wideo opublikowanym przez klub.

fot. Górnik Zabrze

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.0µg/m3 PM2.5: 2.7µg/m3