PiS otwiera biuro poselskie w Mysłowicach. "PiS dla Mysłowic robi naprawdę dużo"

DSC 8518
Kastelik

Szymon Kastelik

11 grudnia 2021

W Mysłowicach działalność rozpoczęło biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości, które tworzą Bożena Borys-Szopa, Jerzy Polaczek, Marek Wesoły i europoseł Grzegorz Tobiszowski.

W sobotę 11 grudnia w Mysłowicach przy ul. Grunwaldzkiej 22 otworzone zostało biuro Prawa i Sprawiedliwości. Działać tam będzie trzech posłów na Sejm RP: Bożena Borys-Szopa, Marek Wesoły, Jerzy Polaczek oraz europoseł Grzegorz Tobiszowski.

Czasy są trudne. Chciałbym podziękować wszystkim radnym i mieszkańcom Mysłowic. Tym, którzy są członkami i sympatykami PiS-u, że są konsekwentni. Bo nawet, gdybyśmy nie chcieli mieć biura w Mysłowicach, to zawsze dopilnowalibyście, żebyśmy byli tu obecni - powiedział europoseł Tobiszowski i dodał - Nie wiem czy jest takie drugie biuro w woj. śląskie ,gdzie jest czterech parlamentarzystów. Mysłowice to miasto, które zawsze przewija się jako miasto historyczne. Cieszę się, że tu otwieramy biuro. 

To dla mnie zaszczyt, że Marek Wesoły zaprosił mnie do uczestnictwa w pracach tego biura. Ożywimy Mysłowice, ożywimy to biuro. Mam nadzieję, że to się nam uda, bo przecież tyle razy nam się udawało - stwierdziła była minister Bożena Borys-Szopa. 

Otwarcie biura w Mysłowicach jest realną odpowiedzią nas parlamentarzystów na potrzebę obecności parlamentarnej w tym ważnym i zasłużonym śląskim mieście. Ostatnie lata to wsparcie dla samorządu tego miasta - skomentował Jerzy Polaczek.

 

Mieszkańcy Mysłowic są dzisiaj dla nas najważniejsze. Otwieramy to biuro w służbie dla tego miasta. PiS dla Mysłowic robi naprawdę dużo. Chciałbym, żeby nasza obecność była wsparciem dla prezydenta i radnych Mysłowic”

marek wesoły, pis.

 

Brałem udział w otwarciu wielu biur poselskich, ale w takim czymś dużym nie miałem jeszcze przyjemności brać udziału. Bez mocnego wsparcia rządu Zjednoczonej Prawicy, to sytuacja Mysłowic byłaby zdecydowanie o wiele trudniejsza - podsumował wiceprezydent Mysłowic, Mateusz Targoś.

W uroczystości otwarcia udział wzięli posłowie z sąsiednich okręgów, a także radni PiS z Mysłowic. 

fot. Magdalena Klyta

DSC 8549

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.0µg/m3 PM2.5: 5.4µg/m3