Piłka nożna w woj. śląskim! Jakie mecze czekają na nas w weekend?

PIXNIO 2247509 6000x4000

Redakcja

27 października, 2022

Mimo pandemii COVID-19, piłka nożna w naszym regionie nie zwalnia! Kolejne ciekawe pojedynki czekają na fanów lokalnego futbolu. Przypominamy, że aktualnie obowiązuje zakaz udziału publiczność w wydarzeniach sportowych. W niedzielę przypada święto, dlatego spotkania odbędą się tylko w sobotę.

Sobota


9.00
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
TS Podbeskidzie – ROW 1964 Rybnik,

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Górnik Zabrze – GKS Piast Gliwice,
Raków Częstochowa – Ruch Radzionków,
MKS Zaborze – Skra Częstochowa,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS Tychy – Ruch Radzionków,
Piast Gliwice – BTS Rekord,

11.00
ZINA IV liga – I grupa
Warta Zawiercie – Szombierki Bytom,
Sarmacja Będzin – Polonia Łaziska Górne,
Unia Dąbrowa Górnicza – Znicz Kłobuck,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Przyszłość Ciochowice – Czarni Pyskowice,
Sośnica Gliwice – Tęcza Wielowieś,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – Pogoń Imielin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec – Górnik Piaski,
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Wisła Kraków,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów – GKS 1962 Jastrzębie,
Ruch Chorzów SA – Rozwój Katowice,

11.30
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – Przemsza Siewierz (w Radzionkowie)
Zina IV liga – II grupa
Rozwój Katowice – Iskra Pszczyna,

12.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Łąka – LKS Wisła Wielka,
Centralna Liga Juniorów U-17
Gwarek Zabrze – Rozwój Katowice,

13.00
III liga
Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra,

13.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Lotnik Kościelec – Warta Mstów,

14.00
Ekstraliga kobiet
ROW Rybnik – UKS SMS Łódź,
III liga
Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice,
LKS Goczałkowice – Foto-Higiena Gać,
Zina IV liga – I grupa
AKS Mikołów – RKS Grodziec,
JSP Szczakowianka – Gwarek Ornontowice,
Zina IV liga – II grupa
Unia Turza Śląska – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica,
Decor Bełk – Kuźnia Ustroń,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Sokół Orzech – Odra Miasteczko Śląskie,
Czarni Kozłowa Góra – Górnik Bobrowniki Śląskie,
Olimpia Boruszowice – Orzeł Miedary,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
KS 94 Rachowice – Concordia Knurów,
Burza Borowa Wieś – ŁTS Łabędy,
Gwiazda Chudów – Piast II Gliwice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Zieloni Żarki – Sparta Szczekociny,
Piast Przyrów – Gmina Kłomnice,
Orzeł Kiedrzyn – Grom Cykarzew,
Unia Rędziny – Stradom Częstochowa,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Liswarta Krzepice – Olimpia Truskolasy,
Promień Glinica – Sparta Lubliniec,
Amator Golce – MLKS Woźniki,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – Dąb Gaszowice,
Naprzód Borucin – LKS Tworków,
Zameczek Czernica – LKS Krzyżanowice,
Czarni Gorzyce – KS 1905 Krzanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
MKS 32 Radziejów-Popielów – Pierwszy Chwałowice,
Granica Ruptawa – Polonia Łaziska,
Płomień Połomia – MKS Czerwionka,
Rymer Rybnik – Forteca Świerklany,
Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Ostoja Żelisławice – Unia Ząbkowice,
Tęcza Błędów – Górnik Wojkowice,
Cyklon Rogoźnik – Błękitni Sarnów,
Źródło Kromołów – Niwy Brudzowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy - II)
Przełom Kaniów – Piast Bieruń Nowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Błyskawica Drogomyśl – Wisła Strumień,
LKS 99 Pruchna – Cukrownik Chybie,
Beskid Skoczów – LKS Goleszów,
Spójnia Zebrzydowice – LKS Pogórze,
Tempo Puńców – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Bory Pietrzykowice – Soła Rajcza,
Czarni-Góral Żywiec – Góral Istebna,
Muńcuł Ujsoły – Metal Węgierska Górka,
Koszarawa Żywiec – Podhalanka Milówka,
Centralna Liga Juniorów U15
Rozwój Katowice – FC Wrocław Academy,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Zagłębie Sosnowiec – Stadion Śląski Chorzów,

14.30
Zina IV liga – II grupa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Unia Książenice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MKS Siemianowiczanka – Orzeł Mokre,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

15.00
I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – Resovia,

15.30
Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec – GKS Katowice,

16.00
II liga kobiet
Skra Częstochowa – Ziemia Lubińska Czerniec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy,

17.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Pogoń Kamyk – KS Panki,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
GKS II Katowice – LGKS 38 Podlesianka Katowice,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – AZS UŚ Katowice,
III liga
Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.9µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3