Pijany kierowca wjechał w słup energetyczny. Słup przewrócił się na pobliski dom [FOTO]

50 685581 g

Redakcja

6 grudnia, 2021

Policjanci orzeskiego komisariatu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło minionej nocy w Ornontowicach. Kierujący daewoo lanos uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się na budynek mieszkalny. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, w pojeździe nie było już nikogo.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia około godziny 02.00. Mieszkaniec uszkodzonego budynku przekazał policjantom, że w środku nocy usłyszał ogromny huk i poczuł wstrząs. Kiedy wyszedł przed dom, w samochodzie, na miejscu pasażera, siedział młody mężczyzna, który natychmiast oddalił się w kierunku jednego z osiedli mieszkaniowych.

Na miejsce przybyły służby. Policjanci patrolu rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Udało się już ustalić właściciela pojazdu, a także mężczyznę, który prawdopodobnie był uczestnikiem zdarzenia. Obaj zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj byli pijani. Przeprowadzono szczegółowe oględziny pojazdu i zabezpieczone liczne, w tym również biologiczne, ślady. Sprawę wyjaśniają policjanci Komisariatu Policji w Orzeszu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

50 685576 g

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.8µg/m3 PM2.5: 16.8µg/m3