Pies biegał na autostradzie A1 pełnej rozpędzonych pojazdów! Uratowali go policjanci [FOTO]

47 676993

Redakcja

8 października, 2021

Funkcjonariusze kłobuckiej drogówki ocalili psa, który biegał po węźle prowadzącym do autostrady A1, pełnej rozpędzonych pojazdów.

W miniony weekend oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, otrzymał zgłoszenie dotyczące biegającego psa po terenie pełnej rozpędzonych pojazdów autostrady A1, przebiegającej między innymi przez teren powiatu kłobuckiego. We wskazane miejsce niezwłocznie udali się policjanci kłobuckiej drogówki. Okazało się, że po węźle prowadzącym do ruchliwej autostrady biega wystraszony, zdezorientowany i głodny pies.

Mundurowi złapali zwierzę wykazując się przy tym ogromnym refleksem, a ponadto wrażliwością ponieważ nakarmili czworonoga. Następnie zwierzę zostało przekazane pracownikowi Urzędu Miasta w Kłobucku. Biorąc pod uwagę występujące w tym miejscu natężenie ruchu i bezradność niemogącego opuścić węzeł psa można powiedzieć, że policjanci uratowali mu życie. Obecnie „najlepszy przyjaciel człowieka” znajduję się w schronisku dla zwierząt i oczekuje na nowego właściciela.

 

źródło: KPP Kłobuck

47 676987

powiązane artykuły:

A1 piekary
Lokalne 11 marca, 2022

Pofałdowany piekarski odcinek autostrady A1 nie zostanie wyremontowany w tym roku. Generalna Dyrekc

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.2µg/m3 PM2.5: 12.5µg/m3