Pierwsze Netto w miejsce Tesco w Lędzinach już w czwartek

Netto

Redakcja

1 lipca 2021

Już w najbliższy czwartek, 1 lipca, Netto otworzy swój drugi sklep w Lędzinach. Nowa placówka powstała w miejscu dawnego sklepu Tesco przy ul. Hołdunowskiej 58. Sklep funkcjonować będzie we flagowym formacie sieci – Netto 3.0. Jak zawsze otwarciu towarzyszyć będą liczne promocje i atrakcje.

Format Netto 3.0 oferuje szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto nie zapomina także o osobach wybierających wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Cechą charakterystyczną każdego Netto jest także bogaty asortyment produktów (w tym wiele produktów marek własnych Netto) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo szereg promocji przygotowywanych na każdy tydzień pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów.

Wystrój sklepów Netto 3.0 inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju zapewniające kupującym przyjazną atmosferę robienia zakupów.

Pierwsze atrakcje związane z otwarciem sklepu czekają na odwiedzających już w najbliższy czwartek od godz. 8. Tego dnia każdy klient otrzyma w prezencie do zakupów wygodną, dużą torbę wielokrotnego użytku, a wraz z paragonem odbierze specjalny kupon obniżający rachunek podczas kolejnych zakupów w tym sklepie. Aby otrzymać kupon, należy zrobić zakupy za min. 60 zł w terminie 1–3 lipca. Kupon obniżający wartość rachunku o 10 zł można wykorzystać tylko w tym sklepie, robiąc zakupy o wartości minimum 60 zł w dniach 8–10 lipca. W tym terminie wydawane będą kupony o wartości 10 zł, z których będzie można skorzystać w dniach 15–17 lipca, gdy zakupy wyniosą co najmniej 60 zł. Szczegółowe zasady akcji dostępne są w sklepach i na https://netto.pl/.

Kolejne atrakcje związane z otwarciem planowane są na sobotę, 3 lipca, kiedy to kupujący będą mogli zagrać w koło fortuny z nagrodami, a na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, takie jak konkurs plastyczny – wszystko przy dźwiękach muzyki.

Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało także bogatą ofertę promocyjną, która będzie obowiązywać w sklepie w dniach 1–3 lipca lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje ona m.in. wybór owoców i warzyw (m.in. winogrona ciemne bezpestkowe – 7,99 zł za 500 g i brzoskwinie – 3,99 zł za 1 kg), chrupiącego, odpiekanego na miejscu pieczywa, świeżego mięsa „Prosto z zagrody”, (m.in. polędwiczka wieprzowa – 14,99 zł za 1 kg, mięso mielone wieprzowe z szynki – 4,99 zł za 500 g). Nie zabraknie także słodkości, w tym pysznych czekolad marki własnej Premieur z wyjątkowymi dodatkami (m.in. z kandyzowaną skórką pomarańczową czy kawałkami karmelu i solą morską – 3,99 zł za tabliczkę 100 g), a także produktów dla najmłodszych – m.in. pieluch i nawilżanych chusteczek marki własnej Netto – „Hello sensitive”, której produkty antyalergiczne wyróżniają się brakiem zapachu i brakiem barwników (m.in. pieluszki Newborn – 6,99 zł za opakowanie 28 sztuk, pieluszki Mini – 8,99 zł za 38 sztuk czy chusteczki nawilżane – 3,99 zł za 100 sztuk).

Odwiedzający będą mieli także do wyboru sprzęty domowe i pomoce do sprzątania w promocyjnych cenach (m.in. myjki do szyb za 35 zł i mopy z wiadrem za 35 zł), mop parowy (95 zł), a także sprzęty takie jak maszynki do strzyżenia włosów (40 zł), opiekacz do kanapek (30 zł), czajnik elektryczny (30 zł), a nawet drabinę przemysłową wielofunkcyjną (180 zł), wiertarko-wkrętarkę 12V (60zł), czy słuchawki dla dorosłych z mikrofonem (15 zł).

Promocyjne ceny są w wybranych dniach niższe nawet o kilkadziesiąt procent.

Asortyment non-food zmienia się w sklepach Netto cyklicznie – co tydzień klienci znajdą tu nowe inspiracje i promocje.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Nowy sklep Netto w Lędzinach ma powierzchnię ponad 600 m² i zlokalizowany jest przy ul. Hołdunowskiej 58. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6‑22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20. W sklepie istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Więcej informacji o Netto na:

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.4µg/m3 PM2.5: 12.0µg/m3