Piątkowy poranek pełny groźnych wypadków na drogach

66 692595

Redakcja

4 lutego, 2022

Kilka groźnych zdarzeń drogowych w piątkowy poranek. Służby mają ręce pełne roboty.

Piątkowy poranek to przynajmniej cztery groźne zdarzenia drogowe. Nad ranem na autostradzie A4 w Jaworznie pojazd ciężarowy wjechał do rowu w kierunku Krakowa. Przez dwie godziny zablokowany był prawy pas ruchu. 

Do innego groźnego zdarzenia doszło około godziny 4::00 w Żorach. Na wiślance (DK 81) na wysokości skrzyżowania z ul. Pszczyńską, doszło do wypadku z udziałem skutera i samochodu dostawczego. O 7:30 działania służb na miejscu nadal trwały. - Do zdarzenia doszło około godziny 4:00 na skrzyżowaniu ul. Katowickiej z ul. Pszczyńską. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem dostawczym z pasa do skrętu w lewo (jadąc od strony miejscowości Wisła) z nieustalonych przyczyn zderzył się z jadącym od strony Pszczyny motorowerem - informuje żorska policja. Kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala celem dalszego leczenia.

Przed godziną 7:00 wypadek z udziałem najprawdopodobniej dwóch samochodów osobowych w miejscowości Ruda na ul. Rybnickiej. Działania służ mogą potrwać do godziny 9-10. 

Również przed godziną 7:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych w Jastrzębiu-Zdroju. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i Warszawskiej. 

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3