Pewny dostawca sprzętu biurowego - Inprosystem

Pewny dostawca sprzetu biurowego

Redakcja

17 października, 2023

Profesjonalny sprzęt biurowy to niezbędny element wyposażenia w każdej przestrzeni, w której istotne jest prowadzenie dokumentacji oraz jej sprawny obieg.

Decydując się na współpracę z firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz serwisie urządzeń biurowych warto skupić się na tych działających w regionie. Inprosystem to dystrybutor, dzierżawca oraz usługodawca z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wysokiej klasy urządzeń drukujących i wielozadaniowych. Firma dynamicznie rozwija się od momentu powstania w roku 2002, ciągle poszerzając ofertę oraz zwiększając wiedzę zatrudnionej kadry.

Inprosystem – dystrybutor na medal

W ciągu dwóch dekad obecności na rynku Inprosystem zdobyło renomę wśród klientów oraz uznanie w branży. Dowodem na to pozostają liczne wyróżnienia, a także fakt, iż Inprosystem pozostaje certyfikowanym partnerem marki Konica Minolta.

Główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa jest sprzedaż. Priorytetem Inprosystem jest zagwarantowanie każdemu klientowi właściwego wyposażenia biurowego – adekwatnego do potrzeb oraz oczekiwań – które pomaga zoptymalizować wydatki, a także usprawnia obieg dokumentów w firmie. Asortyment obejmuje drukarki atramentowe oraz laserowe, kopiarki, systemy druku cyfrowego, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz akcesoria niezbędne przy użytkowaniu tych sprzętów.

Inprosystem prowadzi sprzedaż w wygodnej wirtualnej formie, wybierać można spośród produktów wspomnianej już firmy Konica Minolta, jak również marek Brother, Canon, HSM, Kyocera i Ricoh. Modele są zróżnicowane pod względem funkcji, rozmiarów oraz oczywiście cen. Obok sprzedaży nowych modeli Inprosystem oferuje również możliwość zakupu sprzętów używanych w bardzo dobrej kondycji.

Dodatkowe możliwości

Rozwijając się firma zwraca uwagę na to, by odpowiadać na aktualne potrzeby rynku. Wraz z dynamicznymi zmianami w gospodarce oraz wykorzystywaniem trybu zadaniowego w firmach często zakup sprzętu biurowego mija się z celem. Rozwiązaniem optymalnym jest wówczas dzierżawa. Dzięki Inprosystem można wynająć – w trybie krótko- oraz długoterminowym drukarkę monochromatyczną lub kolorową czy niszczarkę. Warunki dzierżawy uzgadnianie są indywidualnie.

Usługą, którą Inprosytem udostępnia swoim klientom jest także serwisowanie – zarówno w ramach gwarancji, jak i po upływie jej trwania. Firma zatrudnia doskonale przeszkolonych specjalistów, którzy służą zarówno fachową pomocą, jak i poradą w przypadku konsultacji.

Jeśli w biurze – również tym jednoosobowym – brakuje odpowiedniego, funkcjonalnego sprzętu, warto odwiedzić witrynę sklepu Inprosystem. Serdecznie do tego zachęcamy.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.0µg/m3 PM2.5: 20.5µg/m3