Olbrzymie zainteresowanie Kolejami Śląskimi w majówkę

08 blizej osob niepelnosprawnych

Redakcja

2 maja 2023

Majówka trwa. Jeżeli ktoś dobrze "wykombinował" to może odpoczywać aż do końca tygodnia. Od początku długiego weekendu tysiące osób wybrało podróże pociągami Kolei Śląskich. Skutkowało to pewnymi problemami, za które przewoźnik przeprasza.

Województwo śląskie jak co roku jest wyborem numer jeden dla mieszkańców całej Polski i nie tylko. Tysiące osób wybiera Jurę, Beskidy lub zwiedza ciekawe zakątki aglomeracji. Podróżni zostawiają samochody i korzystają z usług Kolei Śląskich, za pośrednictwem których można dojechać do największych atrakcji turystycznych w województwie za niską cenę.

Olbrzymie zainteresowanie turystów skutkowało w ostatnich dniach pojawieniem się problemów i nieudogodnień. Przede wszystkim podróżnym mogły przeszkadzać przepełnione składy.

Olbrzymie zainteresowanie Kolejami Śląskimi

Do sprawy odniósł się Maciej Zaremba, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. Przeprasza za wszystkie kłopoty i podkreśla, że zainteresowanie pociągami KŚ jest olbrzymie.

- Wiemy, że nie zawsze jest idealnie i w pociągach jest tłoczno. Ale zapewniamy, że wysyłamy największe jednostki jakimi dysponujemy i łączymy pociągi w pary. Wasze zainteresowanie ekologicznymi kolejami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Robimy co możemy, żeby zapewnić wam przewóz w jak najlepszych warunkach - apeluje do podróżnych Zaremba.

Rzecznik prasowy dodaje, że podróżni mogą zgłaszać wszelkie pytania do Kolei Śląskich i prosi, aby korzystali z rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.

powiązane artykuły:

Koleje Śląskie Trasa S1 web 0046
Lokalne 12 kwietnia 2023

Miasta się korkują. Samochód przestał być dogodnym i szybkim środkiem transportu. Przyczyn konges

Biletomat
Lokalne 5 lutego 2023

Biletomaty Kolei Śląskich. Dlaczego warto skorzystać z tej usługi? Chyba najważniejszym argumente

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.9µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3