Writing 1149962 1920

Redakcja

29 maja 2020

Od 1 czerwca ZUS przywraca standardową obsługę klientów w oddziałach w: Chorzowie, Rybniku, Sosnowcu i Zabrzu oraz w podległych im inspektoratach i biurach terenowych.

Ze względu na utrzymujący się stan zagrożenia epidemicznego, w poniedziałki placówki te będą czynne tak jak w pozostałe dni tygodnia, czyli w godz. 8.00-15.00.

Nadal do dyspozycji klientów pozostają skrzynki, do których można samodzielnie składać dokumenty, wnioski i pisma – bez kontaktu z pracownikiem ZUS.

Czytaj także: Katowice „odmrażają” placówki edukacyjne. Lista zmian!

- Zachęcamy do załatwiania spraw przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jest to szybsza i wygodniejsza forma kontaktu i przesyłania dokumentów do ZUS. W razie pytań i wątpliwości dotyczących wypełniania wniosków z Tarczy Antykryzysowej można kontaktować się z ekspertami ZUS poprzez dodatkowe infolinie. Szczegółowe wyjaśniania dotyczące wsparcia ZUS dla przedsiębiorców są dostępne na naszej stronie internetowej w pliku Tarcza Antykryzysowa  - dodaje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Foto: pixabay.com

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3