Nietypowa kolizja w Wodzisławiu Śląskim

63 726885

Redakcja

1 października, 2022

Kierująca Toyotą, włączając się do ruchu doprowadziła do bocznego zderzenia z Fiatem. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby sprawa zakończyła się na wgniecionych drzwiach, jednak samochód przewrócił się na dach.

Do kolizji doszło na ulicy 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Kierująca Toyotą, włączając się do ruchu, doprowadziła do zderzenia bocznego z Fiatem, który z kolei przewrócił się na dach. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierująca skręcając w prawu, wykonała zbyt duży łuk, przejechała oś jezdni i doprowadziła do zderzenia bocznego z Fiatem, którego kierujący jechał prawidłowo lewym pasem.

W wyniku zderzenia Fiat został został przyciśnięty do lewego krawężnika, przez co przewrócił się na dach. Sytuacja wyglądała groźnie, więc na miejsce wezwano także medyków. Poszkodowanemu, 26-letniemu mieszkańcowi powiatu wodzisławskiego została udzielona przez pomoc, ale na szczęście jego stan nie wymagał przewiezienia go do szpitala. 59-letnia mieszkanka Wodzisławia Śląskiego, za spowodowanie kolizji otrzymała mandat w wysokości 1500 złotych i 12 punktów. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 30.5µg/m3 PM2.5: 24.5µg/m3