Nie żyje policjant z Częstochowy. W drodze na służbę uległ wypadkowi

42 727435

Redakcja

3 października 2022

W środę 28 września, asp. Bartłomiej Bojanowski w drodze do pracy uległ wypadkowi. Częstochowski policjant w ciężkim stanie trafił do szpitala. Informacja o jego śmierci dotarła w sobotę tuż po północy.

Z głębokim smutkiem informujemy, że w wieku 48 lat zmarł w sobotę asp. Bartłomiej Bojanowski - wspaniały policjant, oddany przyjaciel, kochający mąż i tata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku policyjną rodzinę oraz bliskich. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci...”
czytamy na stronie kmp w Częstochowie. 

Bartłomiej Bojanowski od 1999 roku dbał o bezpieczeństwo mieszkańców Częstochowy. Służbę rozpoczął 20 maja w Referacie Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Od 2001 roku służbę pełnił w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w Komisariacie III Policji w Częstochowie. Od 2010 roku codziennie z niebywałą starannością dochodził prawdy i sprawiedliwości w tamtejszym Zespole do spraw Wykroczeń.

28 września 2022 roku aspirant Bartłomiej Bojanowski w drodze na służbę uległ poważnemu wypadkowi drogowemu i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

W sobotę tuż po północy dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszego kolegi. Aspirant Bartłomiej Bojanowski odszedł na wieczną służbę...”
czytamy dalej. 

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, policjanci i pracownicy cywilni garnizonu częstochowskiego, składają wyrazy najgłębszego współczucia i łączą się w bólu z pogrążonymi w żałobie bliskimi.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.8µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3