Narkotyki nie trafią na ulice Świętochłowic

60 696778

Redakcja

13 marca, 2022

Świętochłowiccy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 46-letniego mieszkańca miasta. Mundurowi znaleźli u niego w mieszkaniu ponad 900 działek dilerskich amfetaminy i blisko 100 działek dilerskich marihuany.

Świętochłowiccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się substancje zabronione. Postanowili sprawdzić ten trop. Drzwi do mieszkania otworzył 46-letni mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany widokiem policjantów.

Podczas przeszukania, kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu amfetaminę, z której można było przygotować ponad 900 działek dilerskich i blisko 100 działek dilerskich marihuany.

46-latek został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnej celi świętochłowiczanin został doprowadzony do prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwa ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP w Świętochłowicach

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 18.8µg/m3 PM2.5: 14.6µg/m3