Na rok do więzienia. A wszystko przez... chipsy!

zatrzymany za kradzież chipsów

Redakcja

16 marca 2023

W jednym z kłobuckich sklepów samoobsługowych doszło do kradzieży. Jak się okazało, sklepowy złodziej był poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności.

Kłobucka policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Łupem zodzieja padła.. paczka chipsów!

-Zgłaszająca pracownica marketu zrelacjonowała, że mężczyzna wyszedł ze sklepu jak gdyby nigdy nic, mimo że za nim wybiegła i zwróciła mu uwagę - relacjonuje policja. 

Na miejsce skierowano kłobuckich dzielnicowych – asp. Bartłomieja Macherzyńskiego oraz asp. Mariusza Tałaja, którzy po przejrzeniu monitoringu rozpoznali w sprawcy osobę poszukiwaną. 

-Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 4 miesięcy. Jednak dzięki szybkiej reakcji, mundurowi namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży, który na podstawie Polecenia Doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, był poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo - podała KPP w Kłobucku.

43-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Wcześniej jednak „uregulował” rachunek za skradzione chipsy, a mundurowi za popełnione wykroczenie nałożyli na mężczyznę mandat karny.

powiązane artykuły:

64 745498
Lokalne 18 lutego 2023

41-letni mieszkaniec Zabrza kradł prąd. Okazało się, że był też poszukiwany, bo nie wstawił się d

66 743801
Wiadomości 7 lutego 2023

Ukradła kosmetyki do rzęs i brwi. Okazało się, że była poszukiwana do odbycia kary. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.9µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3