Na OFF Festiwal dojedziesz bez biletu

Dsc 2210 15

Redakcja

30 lipca, 2022

Już za tydzień rozpoczyna się OFF Festiwal. W dniach 5-7 sierpnia Katowice znowu staną się stolicą muzyki. Podobnie jak to miało miejsce w trakcie festiwalu Tauron Mowa Muzyka, Zarząd Transportu Metropolitalnego uruchomi specjalną linię autobusową S1, którą bezpłatnie dojedziemy i wrócimy z festiwalu.

Po dwóch tygodniach od festiwalu Tauron Nowa Muzyka, ZTM we współpracy z Miastem Katowice ponownie uruchomi linię specjalną S1. Połączenia będą bezpłatne i będzie można z nich korzystać we wszystkie dni odbywania się OFF Festivalu, czyli od 5 do 8 sierpnia. Trasa autobusów będzie wiodła przez Katowice i połączy Muchowiec z osiedlem Paderewskiego oraz ze ścisłym centrum Katowic, np. z dworcem PKP i Międzynarodowym Dworcem Autobusowym. Kursy będą realizowane od ok. godz. 9 w piątek (5 sierpnia) do ok. godz. 4 rano w poniedziałek (8 sierpnia).

 ZTM jednocześnie informuje, że – w związku z zaplanowanym częściowym zamknięciem ul. Francuskiej – wprowadzona zostanie zmiana trasy linii autobusowej 110. Ta modyfikacja zacznie obowiązywać jeszcze przed rozpoczęciem się OFF Festivalu, bo od 2 sierpnia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ZTM. 

 

OFF FESTIVAL 2022

powiązane artykuły:

OFF Festival ma swoj niepowtarzalny klimat fot Radoslaw Kazmierczak
Lokalne 5 sierpnia, 2022

W 2015 roku Katowice zostały miastem kreatywnym UNESCO w dziedzinie muzyki. Prestiżowe wyróżnienie t

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 26.4µg/m3 PM2.5: 21.7µg/m3