"Można się nieźle pobawić, najeść i jeszcze za to zapłacą..." Statyści do filmu poszukiwani!

Film fot pixabay

Redakcja

4 maja, 2022

Statystów do filmu fabularnego Kos, który tuż po weekendzie majowym będzie realizowany w Bulowicach, poszukują w Bielsku-Białej i okolicach jego twórcy.

Kos to nie jest, w tym przypadku, ptak. To tytuł nowego, fabularnego, filmu – takiego polskiego westernu, dziejącego się w okresie Insurekcji Kościuszkowskiej.

Twórcy serdecznie zapraszają do Bulowic do zabawy w statystów na planie filmu wszystkich miłośników kina.
Jak zapowiadają - "będziemy się przebierać w kostiumy z tamtych czasów i wspólnymi siłami spróbujemy pomóc najlepszym polskim aktorom w wykreowaniu prawdziwego życia w tamtych czasach (koniec XVIII wieku) Poszukujemy chłopów, chłopek, szlachciców, szlachcianek, dam dworu mieszczanek, magnatów. Jak to pięknie podsumował jeden z naszych wrocławskich statystów, można się nieźle pobawić, najeść i jeszcze za to zapłacą..."

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ 

Kos w Bulowicach będzie realizowany od 5 maja. Reżyserem obrazu jest Paweł Maślona znamy z filmu nowelowego Atak Paniki. Producent filmu to Aurum Film. Firma, która wyprodukowała najgłośniejsze w ostatnim czasie tytuły, jak Boże CiałoŻeby Nie Było Śladów, czy Ostatnia rodzina.

 

Źrodło: UM Bielsko-Biała

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 18.6µg/m3 PM2.5: 13.8µg/m3